Новини конкурсу

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко відвідала фестиваль «Олексіївська фортеця». Масштабне дійство, присвячене відзначенню 290-ї річниці зведення Української оборонної лінії, триватиме упродовж двох днів, 18-19 вересня, на Первомайщині. Захід відбувається за підтримки Харківської обласної ради в рамках конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє»
Концерт «Харитонівська ремінісценція» відбувся 4 вересня на території пам'ятки архітектури «Співочі тераси» у с. Городнє Краснокутської громади. Захід відвідала заступник голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол.
Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян провів засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», де були оголошені найкращі ініціативи громад.
Обласний конкурс проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2021 році проводиться у новому форматі. Серед учасників дві категорії – проєкти, що ініційовані сільськими, селищними, міськими радами, у тому числі зі співробітництва громад та проєкти громадських організацій у партнерстві з органами місцевого самоврядування за умов обов’язкового залучення комунальних підприємств, установ та закладів Харківської обласної ради.
Відбулося засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». В засіданні взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко, заступник голови обласної ради Валерія Мураєва і Андрій Малиш
Розпочато прийом конкурсних заявок на обласний конкурс проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». Для більш якісної підготовки проєктних заявок Харківська обласна рада організувала низку навчальних онлайн-семінарів.
Реєстрація заявок здійснюватиметься на сайті Харківської обласної ради з 25 січня до 24:00 годин 25 лютого 2021 року за посиланням.
Печеніжчина презентувала останні три успішно реалізовані мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Сертифікати, що засвідчують виконання усіх робіт, ініціативній громаді вручили Печенізький селищний голова Олександр Гусаров та заступниця начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківського обласної ради Олена Мороз.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я