Головна

Лікарі провідних обласних медичних установ будуть надавати безплатні консультації мешканцям громад згідно з договорами про співробітництво між лікарнями та громадами.
Святкування відбулось на території підприємства. Богдан Мальований оглянув цехи, де ознайомився з останніми виробничими здобутками, та взяв участь у нагородженні працівників АТ «Українські енергетичні машини».
Програма реалізується завдяки EIT Food. Учасники консорціуму це підприємства, науково-дослідницькі інституції та університети. Консорціум був зорганізований в рамах Європейського інституту інновацій та технологій (EIT), котрий є органом Європейської комісії.
Громадська організація «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» оголошує офіційний старт всеукраїнського конкурсу пілотних громад на участь у проєкті «Прозора та партисипативна система інвентаризації зелених зон в Україні: iTree4UA».
Співпраця в парах триватиме 3 місяці і має на меті особистісний і професійний розвиток.
Відкриття фотовиставки, приуроченої до трагічних подій, які сталися 20 січня 1990 року в Баку (Азербайджан), відбулось сьогодні, 19 січня. В урочистому заході взяли участь почесний Консул Азербайджану у Харків Афган Салманов, представники Харківської обласної ради, Харківської міської ради, обласної державної адміністрації, керівництво навчальних закладів, культурна спільнота міста та області.
Громадською організацією «Львівський медіафорум" за підтримки Міністерства Закордонних Справ і у справах Співдружності та розвитку Великої Британії, проводяться всеукраїнські конкурси.
На розвиток мережі ЦНАП у 2022 році виділено 231 млн грн субвенції. Громади, де проживають понад 10 тисяч людей і досі відсутній ЦНАП, отримають субвенцію у першу чергу.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я